Eko Data Consult

Vznikla v j├║li 1997 a v s├║─Źasnosti zamestn├íva jedn├ęho aud├ştora a 3 zamestnancov, ktor├ş s├║ odborn├şkmi v oblasti spracovania ├║─Źtovnej evidencie a spracovania mzdovej evidencie. Pre svoju ─Źinnos┼ą vyu┼ż├şva extern├Żch da┼łov├Żch poradcov, s ktor├Żmi spolupracuje pri rie┼íen├ş probl├ęmov vyskytuj├║cich sa v ├║─Źtovn├şckej praxi a da┼łovej praxi.

Na┼ía odbornos┼ą

Spolo─Źnos┼ą zabezpe─Źuje neust├íle zvy┼íovanie odbornej a vedomostnej ├║rovne zamestnancov formou ├║─Źasti na odborn├Żch semin├íroch a predn├í┼íkach. Aud├ştor spolo─Źnosti s├║stavne kontroluje odborn├║ ─Źinnos┼ą zamestnancov a poskytuje im zodpovedaj├║cu odborn├║ a konzulta─Źn├║ podporu.

N├í┼í cie─ż

Je predov┼íetk├Żm poskytova┼ą ├║─Źinn├║ a kon┼ítrukt├şvnu pomoc v oblasti na┼íich slu┼żieb klientom a s├║─Źinnos┼ą pri rie┼íen├ş probl├ęmov t├Żkaj├║cich sa predov┼íetk├Żm ├║─Źtovnej a da┼łovej oblasti. Pri dosahovan├ş n├í┼ího cie─ża re┼ípektujeme predov┼íetk├Żm po┼żiadavky klienta pre dosiahnutie jeho spokojnosti.

Kto sme

Sme ├║─Źtovn├şcko-poradensk├í spolo─Źnos┼ą, ktor├í poskytuje komplexn├Ż ekonomick├Ż servis pod─ża va┼íich potrieb
Sme rie┼íen├şm Va┼íich probl├ęmov z ├║─Źtovn├şckej a da┼łovej praxe
Sme odborn├şkmi v oblasti spracovania ├║─Źtovnej a mzdovej evidencie
My re┼ípektujeme Va┼íe po┼żiadavky

Naše záruky

Z├íruku odbornej ├║rovne poskytovan├Żch slu┼żieb spolo─Źnosti zabezpe─Źuj├║:

Ing. Ivana Sene┼íiov├í - aud├ştor, licencia ─Ź.743
Ing. Dagmar ─î┬ęerna - da┼łov├Ż poradca, licencia ─Ź.474

Spolo─Źnos┼ą je z titulu zodpovednosti za chyby sp├┤soben├ę svojou ─Źinnostou poisten├í v ─î─äskej pois┼ąovni Slovensko a.s.

Certifik├ít - ├║─Źtovn├şk asistentCertifik├ít - bilan─Źn├Ż ├║─Źtovn├şk

Certifikát - dôveryhodná firma