Beset, spol.s r.o.

Hodnotenie spolupráce:
Na┼ía nieko─żkoro─Źn├í pracovn├í sk├║senos┼ą so spolo─Źnos┼ąou Eko Data Consult n├ím umo┼żnuje slu┼żby tejto spolo─Źnosti hodnoti┼ą ako flexibiln├ę, poskytovan├ę na profesion├ílnej ├║rovni. Pr├íca spolo─Źnosti je poskytovan├í s vysokou odbornou starostlivos┼ąou. Neust├íle sme upozor┼łovan├ş na zmeny v legislat├şve a tak sa im vieme v─Źas a d├┤sledne prisp├┤sobi┼ą.
Ing.Jana H├║┼żevkov├í, finan─Źn├Ż riadite─ż


www.beset.sk

eTel Slovensko s.r.o.

Hodnotenie spolupráce:
So spolo─Źnos┼ąou Eko Data Consult spolupracujeme od zalo┼żenia na┼íej spolo─Źnosti, t.j. od roku 2000, v oblasti da┼łov├ęho a ├║─Źtovn├ęho poradenstva a spracovania kompletnej mzdovej agendy. Slu┼żby poskytovan├ę spolo─Źnos┼ąou Eko Data Consult s├║ flexibiln├ę a sme s nimi dlhodobo spokojn├ş.


www.etel.sk

KOMMERZ s.r.o.

Hodnotenie spolupráce:
Na┼ía nieko─żkoro─Źn├í poz├şcia v spolo─Źnosti Eko Data Consult n├ím d├íva mo┼żnos┼ą hodnoti┼ą ├║rove┼ł ┼łou poskytovan├Żch slu┼żieb ako v├Żborn├║. V┼íetky ─Źinnosti s├║ term├şnovo presn├ę a vykon├ívan├ę s vysokou odbornou starostlivos┼ąou.
S Eko Data Consult-om sa m├┤┼żeme spo─żahn├║┼ą, ┼że vedenie ├║─Źtovn├şctva bude bezchybn├ę, v s├║lade s platn├Żmi pr├ívnymi predpismi.
Marek Szabo, konate─ż spolo─Źnosti


Billiard Colorado Club

Hodnotenie spolupráce:
Profesion├ílny pr├şstup, seri├│znos┼ą, diskr├ętnos┼ą, operat├şvne rie┼íenie probl├ęmov.
Ing. Du┼ían Kovarovi─Ź

www.coloradoclub.sk

Empiria Consult, a.s.

Hodnotenie spolupráce:
Spolupr├ícu hodnot├şm ve─żmi pozit├şvne. V┼íetky doteraj┼íie spolo─Źn├ę aktivity sa opierali o vysok├║ profesion├ílnu ├║rove┼ł a zodpovedn├Ż pr├şstup k plneniu dohodnut├Żch ├║loh.
Ing. Juraj Po├│r, CSc., predseda predstavenstva


www.empiria-consult.sk

JUDr. ┼áablica ─Żubom├şr

Hodnotenie spolupráce:
Na┼ía advok├ítska kancel├íria spolupracuje u┼ż nieko─żko rokov so spolo─Źnos┼ąou Eko Data Consult pri rie┼íen├ş pr├ívnych ot├ízok spojen├Żch s pr├ívom da┼łov├Żm a obchodn├Żm.
Profesionalita je jedn├Żm zo z├íkladn├Żch pilierov na┼íej vz├íjomnej spolupr├íce.
JUDr. ┼áablica ─Żubom├şr

ProfIT Consulting s.r.o.

Hodnotenie spolupráce:
ProfIT Consulting, s.r.o. vyu┼ż├şva slu┼żby spolo─Źnosti Eko Data Consult od svojho vzniku. V priebehu na┼íej spolupr├íce sme mali opakovane mo┼żnos┼ą presved─Źi┼ą sa o profesionalite a spo─żahlivosti, s ktorou pracovn├şci Eko Data Consult pristupuj├║ k rie┼íeniu ├║loh vedenia na┼íej ├║─Źtovnej a da┼łovej agendy. Vysoko oce┼łujeme aj pru┼żnos┼ą a individu├ílny pr├şstup k potreb├ím a ┼ípecifik├ím na┼íej firmy.
Ing. ┼átefan Matajs, konate─ż spolo─Źnosti

PROFIDOM s.r.o.

Hodnotenie spolupráce:
Sme nanajv├Ż┼í spokojn├ş so spolupr├ícou s firmou Eko Data Consult, oce┼łujeme predov┼íetk├Żm prec├şznos┼ą a ├║stretovos┼ą pri spracov├ívan├ş ├║─Źtovn├şctva, poskytovanie aktu├ílnych inform├íci├ş pri da┼łovom poradenstve ako aj v obchodnom a pracovnom pr├íve. Osobn├Ż pr├şstup v┼íetk├Żch zamestnancov Eko Data Consult je skuto─Źn├Żm pr├şkladom profesion├ílneho a individu├ílneho pr├şstupu ku ka┼żd├ęmu klientovi a m├íme maxim├ílnu d├┤veru k slu┼żb├ím, ktor├ę n├ím poskytuje firma Eko Data Consult. Na┼ía spolupr├íca u┼ż bola preveren├í aj da┼łovou kontrolou, ktor├í dopadla "na v├Żborn├║".
Ing. Viera Kad├║chov├í, konate─żka

www.profidom.sk

Ev┼żen Cekota, s.r.o.

Hodnotenie spolupráce:
Ve sv├ęm ┼żivot─Ť jsem poznal mnoho finan─Źn├şch a da┼łov├Żch poradc┼» a ├║─Źetn├şch expert┼». Pro podnikatele je v┼íak d┼»le┼żit├ę, kdy┼ż tito lid├ę nejen ├║─Źtuj├ş, ale tak├ę u toho mysl├ş. A mysl├ş podnikatelsky. A v├şm, ┼że jsem tuto odbornou podporu na┼íel u t├Żmu spole─Źnosti Eko Data Consult.
Oce┼łuji, ┼że svoji pr├íci d─Ťlaj├ş precizn─Ť a jsou schopni p┼Öij├şt s okam┼żit├Żmi p┼Öehledy a n├ívrhy t├Żkaj├şc├ş se ├║─Źetn├şch knih a cel├ę finan─Źn├ş situace. Jsou schopni perfektn─Ť zastoupit p┼Öi jedn├ín├ş s ├║┼Öady i projedn├ín├ş ├║─Źetn├şch a da┼łov├Żch z├íle┼żitost├ş s klienty i dodavateli. Je skv─Ťl├ę, ┼że ovl├ídaj├ş nejen slovensk├ę ale i ─Źesk├ę da┼łov├ę re├ílie, kter├ę jsou pro p┼»soben├ş na┼íi spole─Źnost kl├ş─Źov├ę. Zvl├í┼í┼ą v dob─Ť neust├íl├Żch novel a zm─Ťn.
S Eko Data Consult mus├şte b├Żt p┼Öipraven├ş, ┼że v├ím neodpust├ş ┼ż├ídn├Ż detail a budou vy┼żadovat ├║─Źetn├ş discipl├şnu.
Zato v┼íak m┼»┼żete klidn─Ť sp├ít s v─Ťdom├şm, ┼że v├ím ani koruna neute─Źe. A d├şky konzultac├şm s Eko Data Consult jich naopak spousta p┼Öite─Źe do va┼í├ş v├Żsledovky.
Ev┼żen Cekota, konatel


www.cekota.com